podpořené Projekty

Zde najdete základní informace podpořených projektů.

Projekt
„AED - Defibrilátor“

Ústecký kraj podpořil projekt Akademie dobrovolných záchranářů - AED Defibrilátor Tento projekt, který podpořil Ústecký kraj bude sloužit za účelem včasné defibrilace na místě mimořádné události, dále pro rychlou pomoc poskytovatelem první pomoci (členem ADZ ČR, z.s. tzv. First responderem)  a to v poskytnutí základní neodkladné resuscitace za použití přístroje AED (automatizovaného externího defibrilátoru). 
AED přístroj pomůže nejen při mimořádné události, ale také při sportovních, kulturních a dalších akcí, kde naše organizace působí v oblasti prevence, první pomoci a dalších činností spolku. Je primárně určen k záchraně života osob se srdečním selháním a to před příjezdem zdravotnické záchranné služby. Odkaz na webové stránky Ústeckého kraje www.kr-ustecky.cz

Projekt
„Zachraňuj a neboj se!“

Nadace ČEZ podpořila
projekt Zachraňuj a neboj se!
Prostřednictvím aplikace
EPP Pomáhej Pohybem bylo možné díky Vám všem přispěvovatelům, pořídit záchranářské vybavení.

Mobilní stan pro prevenci a zázemí dobrovolných záchranářů při mimořádné události a preventivních akcí. Nosítka pro rychlý přesun zraněného a jeho stabilizaci při poranění páteře. Vakuová matrace pro zafixování a stabilizaci zraněného.
Záchranářské vybavení bude sloužit pro lepší manipulaci a transport zraněného. V mobilním stanu se o raněného postaráme i při špatném počasí, které zajistí zázemí pro dobrovolné záchranáře, pro ošetřování a prevenci.
Odkaz na webové stránky Nadace ČEZ.

Projekt
 „ Logo ADZ ČR“

Cílem bylo identifikovat a rozpoznat, že se jedná o spolek dobrovolných záchranářů zaměřený na první pomoc a záchranu při mimořádné události.
Nové Logo ADZ ČR, z. s. v neziskovém turnaji nám vytvořili grafici z portálu www.designturnaj.cz
Vítězné logo grafika Jan Flieger, http://www.biograph.cz

Spolupráce, reference, odkazy

Spolupracujeme, píšou o nás, podporují nás, pomáháme, společné akce, reference a jiné odkazy.